Individuální kurzy angličtiny

individuální kurz angličtinyDáváte přednost individuální výuce angličtiny? Pak právě vám jsou určeny individuální kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz!

Jazyková škola Berlitz nabízí kurzy angličtiny pro různě pokročilé studenty s různou motivací. Ať už se chcete zdokonalit v angličtině kvůli práci či studiu, nebo se jen chcete v duchu přísloví "kolik umíš řečí, tolikrát jsi člověkem" naučit další cizí jazyk, v jazykové škole Berlitz najdete vše, co potřebujete.

 

 • Intenzivní výuka angličtiny
  Total Immersion®

  Chcete se domluvit anglicky během 2 až 3 týdnů? Vyzkoušejte nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit anglicky. Total Immersion® - Intenzivní kurzy angličtiny zaměřené na anglickou konverzaci s rodilým mluvčím.
  Více o kurzech Total Immersion® »

 • Kurzy obchodní angličtiny

  Intenzivní jazykové kurzy zaměřené na obchodní angličtinu (Business English) Získejte znalosti anglického jazyka pro firemní prostředí a obchodní styk.
  Více o jazykových kurzech Business English »

 • Individuální výuka angličtiny Premium

  Díky individuální výuce Premium se naučíte anglicky již během 12 týdnů. Tento kurz angličtiny je určen těm, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobíme Vašim potřebám a možnostem.
  Více o kurzech Individuální výuka Premium »

 • Individuální výuka angličtiny Classic

  Tento balíček individuální výuky angličtiny Vám umožní první pokroky v angličtině již během 8 týdnů. Individuální výuka angličtiny Classic je určena těm, kdo chtějí brzy vidět výsledky a studenty, kteří mají díky vlastnímu školnímu rozvrhu jen omezené množství času.
  Více o kurzech Individuální výuka Classic »

 • Individuální výuka angličtiny SPRINT

  Naučte se během jednoho týdne anglicky jako jiní za týdny či měsíce. Při 9 hodinách angličtiny denně zaměřenými na konverzaci dosáhnete díky jedinečným studijním materiálům revoluční metody Berlitz® neuvěřitelný pokrok.
  Více o kurzech Individuální výuka SPRINT »

 • Individuální výuka angličtiny Express

  Naučte se anglicky již za 4 týdny (40 vyučovacích hodin). Výuka angličtiny v tomto kurzu je šitá na míru klientovi. Individuální výuka angličtiny Express je určena tomu, kdo se potřebuje naučit anglicky v rekordní době.
  Více o kurzech Individuální výuka Express »

 • Winter/Summer Immersion

  Chcete se za sezónu naučit anglicky? Rychlokurz angličtiny Winter/Summer Immersion představuje rychlý a efektivní způsob, jak se naučit nový jazyk. Díky intenzivní výuce s 4 - 8 hodinami angličtiny denně pocítite první úspěchy již za 1 - 2 týdny.
  Více o kurzech Winter/Summer Immersion »

 • Individuální výuka angličtiny Warm Up

  Vyzkoušejte si revoluční metodu Berlitz® během 10 lekcí za akční cenu! Obsah kurzu i hodiny přizpůsobíme zcela Vašemu přání.
  Více o kurzech Individuální výuka Warm Up »

 

Zajímáte se o jazykové kurzy v jazykové škole Berlitz?

Navštivte naši pražskou pobočku nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.