Internetové kurzy angličtiny

online výuka angličtinyNechce se vám docházet na lekce angličtiny do jazykové školy? Nevadí! My přijdeme za Vámi - ať už osobně nebo virtuálně! S jazykovou školou Berlitz se můžete učit anglicky v pohodlí svého domova či kanceláře a tehdy, když Vám to vyhovuje. Stačí Vám jen připojení k internetu a můžete začít s výukou angličtiny online.

Ať už jsou Vaše motivy a cíle jakékoliv, jazyková škola Berlitz Vám jich pomůže dosáhnout. Přizpůsobíme hodiny angličtiny Vašim konkrétním potřebám a schopnostem tak, abyste dosáhli výsledků v co možná nejkratší době.

Typy internetových kurzů angličtiny

 • Individuální online kurzy angličtiny

  Chcete se učit anglicky z pohodlí svého obývacího pokoje nebo dokonce v posteli? S online kurzy angličtiny jazykové školy Berlitz můžete! Stačí se jen, když se ve Vámi zvoleném čase přihlásíte do naší virtuální učebny a spojíte se s lektorem angličtiny přes internet. Celou lekci angličtiny si navíc můžete nahrávat, abyste si ji mohli kdykoliv později znovu přehrát.
  Více o individuálních online lekcích angličtiny »

 • Firemní online lekce angličtiny

  Také Vaši zaměstnanci se mohou učit anglicky přes internet. Tak jako u standardních firemních kurzů angličtiny, také u virtuální výuky připravíme pro Vaše zaměstnance studijní program šitý na míru Vašim potřebám. Díky online výuce angličtiny ušetříte čas i náklady. Naši lektoři angličtiny se vždy přizpůsobí časovému harmonogramu Vašich zaměstnanců a manažerů.
  Více o firemní online výuce angličtiny »

 • Skupinové internetové kurzy angličtiny

  Skupinová online výuka angličtiny je navržena pro skupinku 3-5 studentů, kteří mají stejný cíl v jazyce (např. naučit se business English). Stačí se jen přihlásit v určitou dobu přes internet do virtuální třídy.
  Více o skupinových online lekcích angličtiny »

Programy pro online výuku angličtiny

K výuce angličtiny online využívají studenti jazykové školy Berlitz tyto inovativní programy:

 • CyberTeachers® Live

  Výuka angličtiny s naším nejlepším online programem CyberTeachers®, navíc s podporou živého lektora. Stačí jeden klik pro spojení s živým lektorem angličtiny - 5 dní v týdnu, 24 hodin denně!

 • CyberTeachers® Coach

  Díky našemu online systému může probíhat výuka angličtiny 24 hodin denně.

Kombinovaná výuka angličtiny

V jazykové škole Berlitz můžete vyzkoušet i kombinovanou výuku:

 • CyberTeachers® & Výuka po telefonu

  Kombinace individuálních telefonických lekcí angličtiny a přístupu do systému pro online výuku angličtiny - CyberTeachers®.

 • CyberTeachers® Live a živá výuka v jazykové škole

  Tento kurz angličtiny, který kombinuje samostudium v rozsahu min. 4 lekcí týdně s výukou ve třídě jazykového centra Berlitz (2 lece týdně) po dobu 10 týdnů je nejoblíbenějším kurzem angličtiny v jazykové škole Berlitz. Licence CyberTeachers® platí 3 měsíce.

Máte zájem o online kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz?

Navštivte naši pražskou pobočku nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.