Kurzy angličtiny pro jednotlivce

individuální kurzy angličtinyIndividuální kurzy angličtiny, kdy máte lektora angličtiny po celou hodinu jen pro sebe, umožňují dosahovat těch nejlepších výsledků při studiu angličtiny.

Je jen na vás, zda si zvolíte kurzy angličtiny v jazykové škole, firemní kurzy angličtiny, kdy lektor dochází za vámi na pracoviště, nebo zda dáte přednost online či telefonickým kurzům angličtiny.

Ať už se chcete naučit anglicky kvůli cestování nebo potřebujete zlepšit komunikaci a anglickou slovní zásob
v konkrétním oboru, jazyková škola Berlitz Vám připraví hodiny angličtiny ušité na míru Vašim potřebám.

Typy kurzů angličtiny pro jednotlivce:

 • Total Immersion®

  Domluvte se anglicky již během 2 až 3 týdnů! Jazyková škola Berlitz nabízí nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit anglicky. Kurzy angličtiny Total Immersion jsou zaměřené na anglickou konverzaci.
  Více na téma jazykové kurzy Total Immersion® »

 • Intenzivní kurz angličtiny
  Winter Immersion

  Naučte se za zimu anglicky! Winter Immersion je rychlokurz angličtiny představující rychlý a efektivní způsob, jak se naučit nový jazyk. Intenzivní výuka s 4 - 8 hodinami angličtiny denně Vám umožní pocítit první úspěchy již za 1 - 2 týdny.
  Více na téma jazykové kurzy Winter Immersion »

 • Individuální výuka angličtiny Premium

  S individuální výukou Premium se naučíte anglicky již během 12 týdnů. Tyto lekce angličtiny jsou určeny těm, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobujeme potřebám a možnostem klientů.
  Více na téma Individuální výuka Premium »

 • Individuální výuka angličtiny Classic

  S balíčkem individuální výuky angličtiny Classic pocítíte první pokroky v angličtině již během 8 týdnů. Individuální výuka angličtiny Classic je pro ty, kdo chtějí brzy vidět výsledky a studenty s omezeným množstvím času.
  Více na téma Individuální výuka Classic »

 • Kurzy obchodní angličtiny

  Tyto jazykové kurzy zaměřené na obchodní angličtinu (Business English) nabízejí získání znalostí angličtiny pro komunikaci v obchodním styku a firemním prostředí.
  Více na téma Kurzy obchodní angličtiny »

 • Individuální výuka angličtiny Express

  Naučte se anglicky za 4 týdny (40 vyučovacích hodin)! Výuka angličtiny v kurzu Express je zcela přizpůsobena klientovi. Individuální výuka angličtiny Express je určena těm, kteří se potřebují naučit anglicky v rekordně krátké době.
  Více na téma Individuální výuka Express »

 • Individuální výuka angličtiny SPRINT

  Naučte se angliky během jednoho týdne! S 9 hodinami angličtiny denně zaměřenými na konverzaci dosáhnete díky jedinečné revoluční metodě Berlitz® neuvěřitelný pokrok už za týden.
  Více na téma Individuální výuka SPRINT »

 • Individuální výuka angličtiny Warm Up

  Vyzkoušejte revoluční metodu Berlitz® v 10 lekcích za akční cenu! Obsah kurzu i hodiny přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.
  Více o kurzech Individuální výuka Warm Up »

 

Chcete se dozvědět více o jazykových kurzech jazykové školy Berlitz?

Domluvte si osobní schůzku nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.