15% sleva na individuální kurzy angličtiny Berlitz

on 08 březen 2014
Vytvořeno: 07 březen 2014

Jste výjimečně pracovně vytížení a přitom byste se tak rádi začali učit anglicky nebo byste své dosavadní znalosti chtěli prohloubit a vylepšit? Právě pro vás jsou vhodné individuální lekce angličtiny v jazykové škole Berlitz.

Využijte 15% slevu na intenzivní kurzy angličtiny. Sleva se vztahuje na kurzy zakoupené od 1.3.2014 do 31. 5. 2014.

Můžete si zvolit z několika typů individuálních kurzů angličtiny:

Total Immersion - je výuka angličtiny zajišťující v co nejkratším čase rychlý pokrok. Dva rodilí mluvčí se vám budou během dvou až tří týdnů 100% věnovat a trénovat s vámi potřebné pracovní i soukromé situace. Budete mluvit anglicky, myslet anglicky a poslouchat anglicky!

Individuální výuka Premium - efektivní a rychlý kurz angličtiny, který vám pomůže během maximálně tří měsíců dosáhout velice dobrých výsledků. Individuální učební plán se pružně přizpůsobí vašim časovým možnostem (lekci můžete odložit do 14 hodin předchozího dne). Kurz je zaměřen na klíčová témata, která si vy sami zvolíte. Ze 60% výuky budete mluvit vy, nikoliv vyučující.

Individuální výuka Classic - 6týdenní kurz angličtiny, který vám pomůže rychle a efektivně postupovat v učení angličtiny a v krátkém čase vidět první pokroky. Individuální učební plán se vám pružně přizpůsobuje jak svým obsahem kurzu tak i výukou navrženou dle vašich časových možností.

Individuální výuka Express - balíček individuální výuky angličtiny, který trvá pouhé 3 týdny, během kterých se vám budou soukromě věnovat profesionální lektoři Berlitz. Termíny i klíčová témata volíme podle vašich konkrétních možností a potřeb.

Individuální výuka Sprint - 1 týden, 45 vyučovacích hodin. Individuální lekce angličtiny, které vám pomohou se za týden naučit to, co jiným trvá týdny a měsíce. Intenzivní a vysoce efektivní výuka angličtiny vám umožní v krátkém čase zdokonalit vaše znalosti a pomůže vám se domluvit ve specifických situacích. Témata i vyučovací hodiny plánujeme podle vašich požadavků a možností.