Akční slevy 20 % na výuku angličtiny v Berlitz

on 07 září 2015
Vytvořeno: 07 září 2015

Jazykové centrum Berlitz v Praze otevírá zvýhodněnou podzimní nabídku na kurzy angličtiny. Využijte od 15. 9. 2015 do 1. 12. 2015 akční slevy na výuku angličtiny!

Intenzivní kurzy angličtiny - sleva 20 %

 • Sprint
  Intenzivní jednotýdenní kurz angličtiny s dotací 45 hodin týdně. Intenzivní a efektivní výuka vás za jeden týden posune o jednu jazykovou úroveň výše. Výuka angličtiny intenzivní formou je vhodná i pro začátečníky. Jazykoví lektoři pracují individuálně, proto se nebojte, že v kurzu nebudete stačit.
 • Total Immersion®
  Intenzivní kurz angličtiny
  s výukou 12 hodin denně s rodilým mluvčím. Tento kurz můžete absolvovat od 2 do 6 týdnů, což je optimální délka pro získání sebejistoty ve vyjadřování v anglickém jazyce. Před začátkem projdete rozřazovacím testem, který určí vaši současnou jazykovou úroveň a na základě těchto výsledků si zvolíte svůj cíl a délku kurzu.

Individuální kurzy angličtiny - sleva 17 %

 • Ostatní individuální kurzy angličtiny Premium, Classic nebo Express koupíte nyní výhodně: zaplatíte 30 lekcí a studujete 36!
 • Premium: 3 měsíce, pružné plánování lekcí.
 • Classic: 6 týdnů intenzivní výuky.
 • Express: již za 3 týdny se bez problémů domluvíte anglicky.
 • Vyberte si kurz angličtiny v Praze s rodilým mluvčím podle svých časových možností.

Angličtina pro samouky - online výuka se slevou 50 %

 • Licence na angličtinu online pro samouky CyberTeachers® již od 387,- Kč / měsíc.

Kombinovaná sleva

Učte se angličtinu celá rodina a získejte výhodné ceny pro všechny. Při zaplacení jednoho individuálního kurzu angličtiny (nebo jiného jazyka) zíkáváte 10% slevu na kurz angličtiny pro děti!

Kurzy angličtiny pro děti jsou v jazykovém centru Berlitz Praha rozděleny do tří věkových skupin. Předškoláci od 4 do 7 let se učí angličtinu spolu s pohádkovými postavami, školáci od 8 do 11 let mají během kurzu za kamarády oblíbené hrdiny z příběhů. Teenageři od 12 do 16 let se učí skrze neustálou konverzaci a pomocí nejmodernějších učebních pomůcek.

Využijte na kurzy angličtiny aktuální slevy!