Aktivní výuka angličtiny je nejúčinnější

on 18 prosinec 2015
Vytvořeno: 18 prosinec 2015

Jste věčný začátečník? Nepomáhají ani novoroční předsevzetí? Nevěříte zázračným metodám výuky? Vyzkoušejte výukovou metodu Berlitz Method®. Nabízíme ukázkové lekce zdarma bez závazku.

Angličtina na zkoušku

Jestliže hledáte metodu, která Vás spolehlivě naučí anglicky, přijďte do jazykového centra Berlitz Praha a vyzkoušejte zcela zdarma a bez závazku lekci angličtiny na zkoušku!

Objednejte si ještě teď ukázkovou lekci angličtiny zdarma a přesvědčte se, že Berlitz Method® je příjemná a účinná metoda výuky cizích jazyků.

Pokud Vám jedna hodina nestačí, pak jistě uvítáte balíček 10 lekcí výuky angličtiny za akční cenu Warm Up.

Intenzivní kurzy angličtiny

Máte-li dojem, že léčba šokem je jediným účinným prostředkem, jak se naučit anglicky, pak pro Vás bude jistě velkou výzvou intenzivní kurz angličtiny Total Immersion®. V tomto kurzu se angličtině věnujete 12 hodin denně. Celým kurzem Vás bude provázet 3 až 5 lektorů, většinu času strávíte pouze s jedním, ale vždy 1 hodinu denně se Vám budou věnovat lektoři dva, abyste si nacvičili i konverzaci ve skupině. Součástí kurzu je také oběd
s lektorem, kdy si budete procvičovat nenucenou konverzaci pro společenské setkání nebo obchodní jednání.

Pro oživení přinášíme i zimní verzi tohoto kurzu. Winter Immersion vychází svojí koncepcí z původního Total Immersion®, ale výuka je zkrácena na 8 hodin denně, případně na 4 hodiny denně (odpoledne nebo dopoledne).

Firemní kurzy angličtiny

Překvapte svoje zaměstnance a jako novoroční benefit jim připravte firmení výuku angličtiny. Ve firmách organizujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak pro skupinky. Kontaktujte pobočku jazykové školy, společeně vybereme ideální kurz pro Vaše firemní potřeby.

Volejte +420 273 136 015 nebo pište přes kontaktní formulář a společně najdeme nejvhodnější kurz angličtiny přímo pro Vás.