Angličtina se soukromým lektorem v centru Prahy

on 23 únor 2017
Vytvořeno: 23 únor 2017

Anglictina se soukromym lektoremPokud víte, stejně jako my, že bez angličtiny se v dnešní době neobjedete, pak jste na našich webových stránkách dobře. Angličtina je v dnešní době považována po češtině za takřka druhý rodný jazyk, a pro uspění ve velké konkurenci nestačí jen umět dobře anglicky.

 Studujte angličtinu s jazykovou školou Berlitz Praha a naučte se anglicky výborně!

V naší jazykové škole Vám nabízíme velmi efektivní výuku pomocí metody Berlitz! Navíc jednotlivé lekce se soukromými lektory mohou probíhat buď u nás v jazykové škole v centru Prahy, v pohodlí Vašeho domova či ve Vašem zaměstnaní, a to kdykoliv během celého dne.

Typy kurzů angličtiny:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Total Immersion® (Totální ponoření) představuje nejúčinnější způsob, jak se naučit anglicky. Jazykový kurz v rozsahu 12 lekcí denně trvá 1 až 4 týdny. Systematicky zaměřená prací a konverzace pouze v angličtině povede ve velmi krátké době k  aktivní komunikaci klienta.  

 • Jazykový kurz Winter Immersion

  Zimní intenzivní jazykové kurzy angličtiny vedou lektoři - rodilí mluvčí. Na výběr jsou kurzy: Full Day, Half Day nebo Half Day II. Výrazného pokroku je možné dosáhnout již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  12 týdenní jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro klienty s omezeným množstvím času, čemuž jsou na míru přizpůsobeny jednotlivé lekce.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz trvá maximálně 4 týdny. Výuka je určena klientům s jakoukoliv pokročilostí angličtiny.  Zároveň je kurz oblíbený u klientů, kteří se musí efektivně a rychle naučit anglicky nebo se v tomto jazyce potřebují zdokonalit.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz trvající maximálně 8 týdnu je možné začít navštěvovat kdykoliv během roku.  Zkušený lektor jednotlivé lekce přizpůsobí na míru potřebám klienta.

 • Jazykový kurz Sprint

  V rámci týdenní výuky absolvují klienti 45 vyučovacích hodin angličtiny (denně 9 lekcí). Během krátké doby se tak klienti mohou naučit to, co ostatním trvá týdny či dokonce měsíce.

 

Zaujala Vás angličtina se soukromým lektorem v centru Prahy?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní nabídky jazykové školy Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé nabídky.