Firemní kurzy angličtiny

on 15 kvě 2017
Vytvořeno: 15 kvě 2017

Umožněte svým zaměstnancům výuku angličtiny! Z tohoto vzdělávacího benefitu pak budou profitovat nejen oni, ale hlavně Vaše firma.Firemni anglictina

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí kurzy angličtiny pro jednotlivce i skupiny zaměstnanců vedené zkušeným lektorem přímo v prostorách Vaší firmy nebo v jazykovém centru Berlitz Praha.

Výuka angličtiny

Kromě obchodní angličtiny (Business English) to může být i odborná angličtina související s podnikáním Vaší firmy. Jednotlivé lekce navíc přizpůsobíme na míru Vašim potřebám.

Typy výuky angličtiny

•    Firemní skupinové kurzy angličtiny
Skupiny studentů mají od 2 do 10 účastníků. Učební plán připravíme na míru Vašim potřebám. Jazykové kurzy mohou probíhat v prostorách Vaší firmy či v jazykovém centru Berlitz Praha.

•    Semináře obchodní angličtiny
Tyto semináře jsou specificky zaměřené tak, abyste uměli v co nejkratším čase ovládat potřebnou komunikaci v obchodním styku. Semináře trvají maximálně 2 dny. Jeden seminář je určen maximálně pro 6 účastníků. Více o obchodních seminářích Berlitz Praha.

Chcete se o firemních kurzech angličtiny dozvědět více?

Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme podrobnosti. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás další kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé nabídky.