Intenzivní kurz angličtiny letní škola v Praze

on 27 červen 2016
Vytvořeno: 27 červen 2016

 Intenzivni kurz anglictinyNastává léto a Vy ho chcete strávit aktivně s výukou angličtiny? Pak navštivte jazykovou školu Berlitz Praha!

Výuka angličtiny metodou Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit psát a zejména mluvit anglicky ve velmi krátké době, a to již za několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy angličtiny. Lektor, rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašim potřebám. Jazykové kurzy tak mohou probíhat buď v naší jazykové škole, ve Vašem zaměstnání či v pohodlí Vašeho domova.

 

 

Kurzy angličtiny podle intenzity:

Vyberte si jazykový kurz podle Vašich možností a podle toho, jak rychle se potřebujete naučit anglický jazyk či si ho chcete zlepšit a procvičit.

 • Jazykový kurz Total Immersion®
   
  Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit anglicky. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Systematickou prací dosáhnete výrazného pokroku a budete aktivní v komunikaci. Tento kurz je velmi oblíbený u motivovaných studentů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy angličtiny s lektory - rodilými mluvčími. Můžete si vybrat buď z kurzu Full Day (5 dní 8 lekcí denně), z kurzu Half Day I (5 dní 4 lekce denně) či z kurzu Half Day II (10 dní 4 lekce denně). Výrazného pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty, kdo mají omezené množství času, ale přesto by se rádi naučili anglicky rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuální a je zaměřen na klíčová témata podle Vašich konkrétních potřeb a požadavků.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na stávající úroveň angličtiny. Taktéž je kurz určen pro ty, kdo se musí rychle naučit anglicky či se chtějí v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz angličtiny trvá maximálně 8 týdnů. Výuku je možné naplánovat kdykoliv během roku. Soukromou výuku vede lektor, který lekce pružně přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat denně 9 lekcí výuky angličtiny. S výukou pomocí metody Berlitz zaznamenáte již během jednoho týdne značný pokrok.

 

LETNÍ BONUS JAZYKOVÉ ŠKOLY BERLITZ PRAHA -  ke každému individuálnímu jazykovému kurzu získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Chcete se dozvědět více o intenzivních kurzech angličtiny v Praze?

Kontaktujte nás e-mailem nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku. Zde se dozvíte více o individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.