Intenzivní kurz angličtiny se zkušební lekcí zdarma

on 17 srpen 2016
Vytvořeno: 17 srpen 2016

Intenzivni kurz anglictiny 2Angličtina – to je jeden ze základních světových jazyků, bez jehož znalosti se v dnešní době již těžko obejdete. Aby studium angličtiny dávalo jasný smysl, je dobré si vybrat opravdu intenzivní a účinnou výuku. Toto a mnohem víc Vám nabízejí intenzivní kurzy angličtiny v jazykové škole Berlitz Praha!

Výuka angličtiny metodou Berlitz je velmi účinný způsob, jak se naučit psát a zejména mluvit anglicky ve velmi krátké době, a to již za několik týdnů či měsíců.

 

Kurzy angličtiny podle intenzity:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Nejúčinnější způsob, jak se naučit anglicky. Jazykový kurz může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu. Systematickou prací dosáhnete výrazného pokroku a budete aktivní v komunikaci.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy angličtiny s lektory - rodilými mluvčími. Na výběr máte z kurzů: Full Day (5 dní 8 lekcí denně), Half Day I (5 dní 4 lekce denně) či Half Day II (10 dní 4 lekce denně).

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty, kdo mají omezené množství času, ale přesto by se rádi naučili anglicky rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuální.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na danou úroveň angličtiny. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz angličtiny v délce maximálně 8 týdnů. Výuku je možné naplánovat kdykoliv během roku.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete absolvovat 45 lekcí výuky angličtiny. S výukou pomocí metody Berlitz dosáhnete již během jednoho týdne velkého pokroku.

 

Letní bonus

Při koupi jakéhokoliv individuálního jazykového kurzu angličtiny získáte celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Navíc - pokud využijte naší omezené časové nabídky, můžete si zarezervovat nezávaznou zkušební lekci s rodilým mluvčím zdarma!

Zaujala Vás nabídka intenzivních kurzů angličtiny v Praze?

Kontaktujte nás e-mailem nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Domluvte si osobní schůzku a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům.