Kurzy angličtiny pro děti v Praze - letní školy

on 24 duben 2016
Vytvořeno: 24 duben 2016

Kurzy anglictiny pro detiBlíží se doba letních prázdnin, Vaše děti zůstávají v Praze a Vy byste chtěli, aby strávily volný čas aktivně? Právě pro ně je zde připraven anglický příměstský tábor v jazykové škole Berlitz Praha.

 

Kurzy angličtiny jsou určeny pro děti ve věku od 8 do 15 let.

Výuka angličtiny probíhá pouze v cílovém jazyce. Výuka jazyka je vedena zábavnou formou a v uvolněné atmosféře, aby Vaše děti zaujala.

 

Příměstský tábor s angličtinou v Praze trvá jeden týden, to je od pondělí do pátku dopoledne od 9.00 do 13.00 hodin v jazykové škole Berlitz Praha. Po celou dobu mají děti zajištěno občerstvení a pitný režim.

Kurzy angličtiny mají pro Vaše dítě stejná pozitiva jako ostatní dětské jazykové kurzy, které nabízíme během školního roku. Konverzační Berlitz metoda pomůže dítěti k mnohem rychlejšímu osvojení si cizího jazyka. Studium probíhá v malých skupinách, a tím pádem se Vaše dítě zapojí efektivněji do výuky. Lektoři jazykové školy Berlitz Praha vyučují daný jazyk v autentickém přízvuku.

Příměstský tábor v Praze se koná v těchto termínech:

  •     11. - 15. 7. 2016
  •     25. - 29. 7. 2016
  •       8. - 12. 8. 2016
  •     15. - 19. 8. 2016

 Cena kurzu: 4.995,- Kč (vč. DPH), kurz zahrnuje 5 x 5 lekcí.

Níže si můžete stáhnout:

  •     Přihláška do letní školy
  •     Všeobecné podmínky letní školy

Zapojte Vaše dítě do jazykového kurzu v Berlitz Praha během prázdnin! S příchodem podzimu se jistě bude těšit do celoročního dětského kurzu, kde se bude potkávat se svými kamarády.

Výuka angličtiny pod vedením rodilých mluvčích.

Zkušení a certifikovaní lektoři jazykové školy Berlitz jsou tím nejlepším, co můžete pro své dítě udělat při výuce cizího jazyka. Součástí lekce je zpívání, tancování, kreslení, učení hrou a vyprávění příběhů, což Vaše dítě jistě zaujme, a výuka angličtině jej bude ještě více bavit.

Zaujala Vás anglická letní škola v Praze?

Kontaktujte nás a rezervujte si místo v letní jazykové škole Berlitz. Máte zájem se dozvědět více? Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015.