Kurzy angličtiny v Berlitz Praha-akční podzimní nabídka

on 24 září 2016
Vytvořeno: 24 září 2016

Kurzy anglictiny v Berlitz PrahaNaučit se anglicky pro Vás může s příchodem podzimu znamenat novou osobní výzvu. Abyste ovšem neztráceli čas a Vaše studium dávalo jasný smysl, je dobré si vybrat opravdu intenzivní a účinnou výuku. V naší jazykové škole Berliztz Praha jsme pro Vás připravili hned několik intenzivních kurzů angličtiny.

 

 

 

 

 

 

Jednotlivé kurzy angličtiny:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Tento kurz představuje nejúčinnější způsob, jak se naučit anglicky. Jazykový kurz může trvat po dobu 1- 4 týdnů, 5 dní v týdnu. Intenzivní prací dosáhnete výrazného pokroku zejména v komunikaci. Nyní Vám nabízíme v akční nabídce 5 intenzivních dnů výuky za cenu 4!

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je určen pro klienty s omezeným množstvím času, kteří se přesto chtějí naučit anglicky rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je individuálně ušitý na míry klienta.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen pro klienty, kteří se musí rychle a efektivně naučit anglicky.  Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz angličtiny trvá maximálně 8 týdnů, během kterého absolvujete pravidelnou individuální jazykovou výuku. S kurzem je možné začít kdykoliv během roku.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete absolvovat 45 lekcí výuky angličtiny (to je 9 hodin výuky denně). Pomocí metody Berlitz dosáhnete již během jednoho týdne velkého pokroku.

 

Zaujala Vás nabídka intenzivních kurzů angličtiny v Praze?

Kontaktujte nás e-mailem nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi Vám sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Pro akční nabídky a více informací klikněte zde.