Letní jazykové tábory 2017 pro Vaše děti

on 19 leden 2017
Vytvořeno: 19 leden 2017

Letni jazykove tabory

I když do letních prázdnin zbývá téměř půl roku, neváhejte a začněte shánět letní tábor pro Vaše děti již nyní. Pokud chcete, aby si z něj kromě nových kamarádů přivezli Vaše děti i nové poznatky, neváhejte a přihlaste je do letního tábora s angličtinou! Tábor je vhodný pro děti od 7 let věku bez ohledu na stávající úroveň angličtiny.

 

 

 

 

Letní tábor 2017 Břežany

Nově zrekonstruovaný statek z 19. století se nachází v klidné vesničce Břežany na hranicích Středočeského a Západočeského kraje. Na statku je 9 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC. Výuka probíhá v prostorách statku a při pěkném počasí venku na čerstvém vzduchu. Statek má společenskou místnost s krbovými kamny a hracím koutem pro děti a dále plně vybavený sál pro další aktivity dětí.

Stravování na táboře

Strava dětí je zajištěna 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) a neomezený pitný režim.

Lektoři

Lektoři letního tábora s angličtinou jsou rodilí mluvčí, kteří děti vyučují podle metody Berlitz. Vaše děti umí správně motivovat a zábavnou a hravou formou zvýší jejich znalost angličtiny.

Letní tábor Berlitz se koná v těchto termínech:

-    15.7. - 22. 7. 2017
-    12.8 – 19. 8. 2017

Rezervace místa

Zaujala Vás nabídka angličtiny pro děti na letním táboře? Nenechávejte rezervaci na poslední chvíli a objednejte si již nyní místo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015.

Nyní v akční nabídce za 8.778,-Kč!

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé akce.