Máte novoroční předsevzetí naučit se anglicky?

on 13 leden 2015
Vytvořeno: 13 leden 2015

Kurzy angličtiny patří mezi nejvyhledávanější aktivity pro jazykové vzdělávání. Hledáte nejvhodnější kurz pro sebe? Jste začátečník v angličtině? Jazyková škola Berlitz nabízí kurzy angličtiny pro všechny jazykové úrovně.

Angličtina pro začátečníky

Jestliže s angličtinou teprve začínáte, nebojte se zapojit do kurzů angličtiny v Berlitz. Naše jazykové kurzy jsou určeny pro všechny úrovně znalostí angličtiny a styl výuky přizpůsobíme vašim aktuálním znalostem a požadavkům.

Soukromý kurz angličtiny

V individuálním kurzu angličtiny se jazykový lektor věnuje pouze vám a může tak náplň výuky a tempo přizpůsobit právě vašim možnostem. Před zahájením kurzu si vyplníte rozřazovací test, který přesně určí úroveň vašich znalostí angličtiny a díky tomu začnete právě tam, kde se budete cítit nejlépe.

Angličtina pro pokročilé

Vaše znalosti angličtiny jsou již dostatečné, ale rádi se zdokonalujete? Vyberte si z následujících kurzů angličtiny pro dokonalé ovládnutí anglického jazyka:

Online kurz angličtiny v Berlitz třídě - skupinová výuka

Pro zlepšení úrovně vaší angličtiny si můžete vybrat z libovolných témat pro konverzaci. Výuka v Berlitz virtuální třídě je zaměřena na konverzaci, klademe velký důraz na aktivní zapojení studentů. Najděte si kurz angličtiny po internetu s pro vás nejzajímavějším tématem.

Angličtina online - samostudium

Jazyková škola Berlitz nabízí nákup online výukové platformy CyberTeachers®. Tento virtuální prostor nabízí studentům nepřeberné množství způsobů, jak se zdokonalovat v angličtině. Využívejte všechny možnosti angličtiny online a studujte v pohodlí domova.

Tip! Zimní akce:

  • Tříměsíční licence CyberTeachers® Coach za 2.995,- včetně DPH.
  • Tříměsíční licence CyberTeachers® Coach + soukromý kurz Warm up v jazykové škole za 9.995,- včetně DPH.

Pro získání dalších informací o kurzech angličtiny v Berlitz využijte formulář vpravo nebo volejte +420 273 136 015.