Naplánujte anglický tábor 2016 pro svoje děti již nyní

on 25 listopad 2015
Vytvořeno: 25 listopad 2015

Brzy se přehoupne Nový rok a čas začne neúprosně utíkat kupředu. Abyste potom nezapomněli naplánovat letní tábor s angličtinou, zarezervujte místa pro svoje děti již nyní a ušetřete! Akce platí do 31. 1. 2016.

Letní anglické tábory 2016

  • Vyberte si termín do konce ledna 2016 a místo 9 889,- Kč zaplatíte jen 8 778,- Kč.

Pro léto 2016 jsme vyhradili tři termíny anglického tábora v ČR:

  • 16. 7. - 23. 7. 2016
  • 30. 7. - 6. 8. 2016
  • 20. 8. - 27. 8. 2016

Na letním táboře s angličtinou se děti učí angličtinu stejnou metodou jako v jazykovém centru. Navíc jim prostředí letního tábora nabízí více podnětů pro konverzaci a komunikaci mezi sebou.

Jazykoví lekotři mají několikaletou praxi s výukou dětí, a proto nabízejí Vašim dětem kvalitní a pestrou výuku angličitny. Jelikož se děti těší na pobyt na táboře, nezatěžujeme je v žádném případě nějakým biflováním. Angličtinu si osvojují naprosto přirozeně a pak se v ní i spontánně vyjadřují.

Letní tábor s angličtinou probíhá na statku Břežany, který se nachází mezi Prahou a Plzní. Jedná se o nedávno zrekonstruovaný statek, který je po celou dobu trvání anglického tábora k dipozici výhradně jen jeho účastníkům.

Děti jsou ubytovány v dvoulůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením. Na statku je také společenská místost s hracím koutem a pro výukové aktivity je k dispozici velký sál. Děti mají k dispozici 5 jídel denně a celodenní nabídku pití.

Mezinárodní anglický tábor

Vaše děti se mohou učit anglicky i na mezinárodním jazykovém táboře. Nabídka lokalit pro výuku angličtiny je velmi široká: Rakousko, Německo, Irsko, Lucembursko, Španělsko, Švýcarsko a Velká Británie. Na anglické tábory jezdí děti od 7 let.

Kontaktujte pobočku jazykového centra Berlitz a přihlašte svoje děti na jazykový tábor již nyní!