Neváhejte a využijte slevovou akci na intenzivní kurz angličtiny Studujte 5 dnů a plaťte pouze za 4!

on 19 září 2017

S novým školním rokem přináší jazyková škola Berlitz skvělou akční nabídku – INTENZIVNÍ TÝDENNÍ KURZ S RODILÝM MLUVČÍM, 5 DNÍ ZA CENU 4!

Slevu můžete využít při zahájení výuky mezi 1. zářím a konce listopadu.

vyuka anglictina clanek zari 2017 5 dnu za cenu 4Ponořte se do studia angličtiny s našimi profesionálními lektory z řad rodilých mluvčích a dosáhněte znatelného pokroku již za krátkou dobu. Intenzivní kurz angličtiny nabízí řadu výhod. Výuka se zaměřuje výhradně na potřeby studenta, který si může zvolit jak oblasti slovní zásoby a témata lekcí, tak i oblasti gramatiky, které se chce naučit, procvičit a zdokonalit se v nich.

Tento typ jazykového kurzu se prokázal jako vysoce efektivní kromě jiného díky aplikaci naší unikátní metody výuky, tzv. metody Berlitz.

 

Studium se slevou za účelem zvýšení pracovní kvalifikace

Nabízená sleva se jistě bude zamlouvat firmám, které nabízejí jako zaměstnanecký bonus pokrytí nákladů nejrůznějších kurzů, včetně kurzů jazykových. Týdenní kurz anglického jazyka mohou využít například zaměstnanci jako intenzivní formu doučování angličtiny potřebné pro komunikaci se zahraničními partnery. Obchodní angličtina na vysoké úrovni je také často jedním z kvalifikačních požadavků pro manažerské pozice.

Výuka je vždy přizpůsobena konkrétním potřebám a požadavkům studenta. Lekce z oblasti Business English Vás mohou připravit na důležité mezinárodní obchodní jednání, na prezentaci produktů firmy na zahraničním veletrhu či na pracovní pohovor, při kterém se budete ucházet o vysněnou pozici.

 

Intenzivní soukromé lekce anglického jazyka však nemusí být využívány pouze pracovníky firem. Studovat v týdenním kurzu můžete také například v rámci přípravy na soukromou zahraniční cestu nebo jednoduše, protože si přejete dosáhnout výrazného zlepšení v jazykových schopnostech za krátkou dobu.

 

Studenti, kteří si zvolí intenzivní kurz angličtiny, mají na výběr ze dvou variant:

  • Full day: 5 dní, 8 lekcí denně
  • Half day: 5 dní, 4 lekce denně

 

Potřebujete pro výkon zaměstnání jiný jazyk než angličtinu nebo studujete některou z dalších cizích řečí soukromě a rádi byste také využili nabízenou slevu? Pak pro Vás máme dobrou zprávu. Akční nabídka platí i na následující vybrané jazyky – němčina, francouzština, španělština, ruština a čeština pro cizince.

Intenzivní týdenní kurzy němčiny a ostatních jmenovaných jazyků můžete navštěvovat v učebnách Berlitz v centru Prahy nebo na Vámi zvoleném místě.

 

Pro bližší informace o akční nabídce nás kontaktujte elektronicky nebo na telefonu 273 136 015.