Novinky

19 zář

vyuka anglictina clanek zari 2017 5 dnu za cenu 4S novým školním rokem přináší jazyková škola Berlitz skvělou akční nabídku – INTENZIVNÍ TÝDENNÍ KURZ S RODILÝM MLUVČÍM, 5 DNÍ ZA CENU 4!

Slevu můžete využít při zahájení výuky mezi 1. zářím a konce listopadu.

více info
15 srp

vyuka anglictina clanek srpen 2017 pravnicka a obchodni anglictinaZnalost angličtiny se v dnešní době stává pomalu nezbytností. Speciálně pak ve větších obchodních firmách je anglický jazyk většinou vyžadován automaticky. Také v celé řadě technických a jiných odborných zaměstnání je tento cizí jazyk potřeba.

Z praxe mnozí asi vědí, že samostudium a nedostatek příležitostí k procvičování cizí řeči v mluveném projevu často nevede k příliš velkým pokrokům. Proto jsme v jazykovém institutu Berlitz připravili kurzy speciálně zaměřené na obchodní a právnickou angličtinu. V případě specifických požadavků klienta pak můžeme náplň kurzů přizpůsobit i jiné odborné oblasti.

více info
26 čec

clanek cervenec 2017 summer immersion vyuka anglictinaChcete získat konkurenční výhodu na trhu práce a naučit se perfektně anglicky? Plánujete vyrazit do zahraničí, ať už na dovolenou nebo na delší dobu na zkušenou, a dobrá znalost angličtiny by se Vám hodila? Naše letní kurzy anglického jazyka Summer Immersion Vás skvěle připraví.

více info
15 květen

Firemni kurzy anglictinyUmožněte svým zaměstnancům výuku angličtiny! Z tohoto vzdělávacího benefitu pak budou profitovat nejen oni, ale hlavně Vaše firma.

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí kurzy angličtiny pro jednotlivce i skupiny zaměstnanců vedené zkušeným lektorem přímo v prostorách Vaší firmy nebo v jazykovém centru Berlitz Praha.

více info