Online kurzy angličtiny metodou Berlitz

on 18 listopad 2014
Vytvořeno: 18 listopad 2014

Naučte se anglicky cestou z práce nebo doma v pokoji! Nechoďte do jazykové školy, když může online kurz angličtiny přijít za Vámi!

Výuka angličtiny online

Zkoušeli jste už mnoho kurzů angličtiny, ale ztroskotali jste na tom, že jste nebyli spokojeni se způsobem výuky, nebo Vás odradilo mnoho lidí ve skupině?

Spolehněte se na výukovou metodu Berlitz. Tento unikátní způsob výuky byl vytvořen již v počátcích jazykové školy Berlitz a nyní se používá celosvětově ve všech jazykových centrech Berlitz. Výuková metoda Berlitz je samozřejmě aplikována i v online kurzech angličtiny, při kterých můžete využívat přítomnosti lektora online.

Specifickým znakem výukové metody Berlitz je kladení důrazu na studentovo aktivní zapojení do výukové hodiny tím nejpřirozenějším způsobem. Lektor povzbuzuje studenta k aktivnímu mluvení v cílovém jazyce tak, aby mluvil z více než 60 % času.

Angličtina online

Vyzkoušejte kurzy angličtiny online s živým lektorem, který je vám k dispozici 24 hodin denně a 5 dní v týdnu. Zapojte se do virtuálního konverzačního kurzu v rámci virtuální výuky a trénujte svoje znalosti angličtiny s ostatními studenty. V hodině virtuální výuky angličtiny se můžete setkat s dalšími studenty a lektorem, který Vám bude pomáhat zlepšovat úroveň Vaší angličtiny a ujasní Vaše pochybnosti.

Kurzy angličtiny online

Zapojte se do výuky angličtiny jedním z následujících způsobů:

Nechte si poradit v naší kanceláři jazykové školy, vybereme pro Vás nejvhodnější kurz.