Podzimní akce na kurzy angličtiny Berlitz

on 10 září 2014
Vytvořeno: 10 září 2014

Výuka angličtiny může být někdy únavná a náročná, ale v jazykové škole Berlitz se nebudete nudit a navíc Vás potěší akční ceny kurzů angličtiny! Podzimní sezóna začíná a s ní přicházejí slevy kurzů angličtiny!

Ukázková lekce zdarma

Potřebujete si vybraný kurz angličtiny nejdříve vyzkoušet a zjistit, jestli Vám příslušná metoda výuky angličtiny vyhovuje? Pak je jazyková škola Berlitz ta správná adresa. Domluvte si demo lekci v Praze zdarma a jestli se Vám bude Metoda Berlitz zamlouvat, tak až následně si vyberete ideální kurz pro Vás. S výběrem kurzu Vám poradíme a také absolvujete rozřazovací test zdarma.

Intenzivní kurzy angličtiny

  • Akce! Zaplaťte 4 dny a 5. den dostanete zdarma!

Letošní podzimní akce zaměřujeme na intenzivní kurzy angličtiny, ve kterých je tempo výuky dynamické a zároveň Vás nutí k úplnému ponoření se do studia angličtiny. Total Immersion® - úplné ponoření - je typ intenzivního kurzu, ve kterém se učíte angličtinu s rodilými mluvčími, mluvíte z více než 60 % Vy a tempo výuky řídíte také Vy. Kurz Sprint trvá jeden týden a absolvujete 45 lekcí, svojí intenzitou se téměř vyrovná kurzu Total Immersion, ale trvá kratší dobu.

Anglicky za 3 týdny!

  • Akce! Kupte si 36 lekcí angličtiny, ale zaplaťte jen 30!

Ano, již za tak krátkou dobu se naučíte natolik anglicky, abyste se sebejistě domluvili v běžných situacích a nezaskočila vás nečekaná otázka. V kurzu Express se za 3 týdny rozmluvíte a získáte jistotu v anglické konverzaci. 36 lekcí angličtiny si naplánujete podle svých možností a obsah kurzu přizpůsobíme Vašim potřebám!

Individuální kurzy angličtiny

Využijte výhodu při nákupu jakéhokoliv individuálního kurzu do 20. 11. 2014 a získejte předplatné časopisu Forbes!

Online kurzy angličtiny

Výuka angličtiny online je velmi rozšířená a oblíbená. V jazykové škole Berlitz přistupujeme ke každé metodě výuky inovativně, proto ke klasickým online kurzům angličtiny přidáváme možnost telefonických lekcí s rodilým mluvčím nebo možnost navštívit i živou lekci a mluvit s lektorem osobně. Pro výuku virtuálních kurzů používáme online platformu CyberTeachers® a uplatňujeme ji při kombinované výuce angličtiny.

Všechny podzimní akce trvají v období od 15. 9. 2014 do 1. 12. 2014. Pro více informací kontaktujte Vzdělávací centrum Berlitz.