Podzimní online kurzy angličtiny

on 20 říjen 2016
Vytvořeno: 20 říjen 2016

Podzimni online kurzy anglictiny

Znalost angličtiny je v dnešní době již téměř samozřejmostí, co ale dělat, když nemůžete nebo nechcete pravidelně docházet na lekce angličtiny do jazykové školy?

Máme pro Vás řešení! Nabízíme Vám online studium angličtiny s jazykovou školou Berlitz Praha! V naší jazykové škole máte rovnou na výběr z několika online nástrojů pro výuku anglického jazyka.

 

Typy online kurzů

Virtuální učebna

Výuka anglického jazyka probíhá ve Virtuální třídě, kdy se ve Vámi zvoleném čase spojíte s lektorem přes internet. Výuka probíhá prostřednictvím metody Berlitz. Lekci si navíc můžete nahrát a poté znovu přehrát a zopakovat.  

CyberTeachers Coach

Toto samostudium je šité na míru klienta. Pomocí online platformy máte na výběr média podporujících studium, jakými jsou e-maily, videa či podcasty. Dále Vám bude v učení pomáhat 20 jazykových nástrojů, jako je překladač, slovník, generátor pro zapamatování slovní zásoby, nácvik výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu. S CyberTeachersCoach můžete studovat angličtinu, němčinu, španělštinu, italštinu a francouzštinu.

CyberTeachers Live

Online výuka probíhá stejně jako u CyberTeacher Coach s médií podporujících studium a 20 jazykovými nástroji. K dispozici také máte neomezené, živé spojení s lektorem 5 dní v týdnu, a to 24 hodin denně. Jednotlivé lekce jsou navíc přizpůsobeny na míru Vašim potřebám.

Využijte časově omezené nabídky a studujte kurzy CyberTeacher se slevou 50 %!

Zaujala Vás online výuka angličtiny?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Můžete nám také zavolat na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás najdete na facebooku.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro ostatní podzimní akce.