Studujte angličtinu v kurzech Summer Immersion

on 26 červenec 2017

Chcete získat konkurenční výhodu na trhu práce a naučit se perfektně anglicky? Plánujete vyrazit do zahraničí, ať už na dovolenou nebo na delší dobu na zkušenou, a dobrá znalost angličtiny by se Vám hodila? Naše letní kurzy anglického jazyka Summer Immersion Vás skvěle připraví.clanek cervenec 2017 summer immersion vyuka anglictina

Intenzivní 1–2týdenní kurz se zaměřuje především na mluvený projev a je veden s každým studentem individuálně, což zajišťuje maximální efekt výuky. S pomocí moderních studijních pomůcek se procvičuje nejen anglická konverzace, ale také poslech, čtení a psaní.

 

Proč si vybrat právě kurz Summer Immersion?

Výuka je vedena zkušeným lektorem z řad rodilých mluvčích a jejími hlavními výhodami jsou:

>> Maximální snaha o přizpůsobení se požadavkům studentů. Výběr témat lekcí (například obchodní terminologie), zaměření se na jednotlivé aspekty gramatiky či lokalita, ve které probíhají lekce, to vše se řídí převážně přáním a potřebami studentů.

>> Jasně stanovený cíl pro každou lekci i pro celý kurz. Hlavní prioritou kurzů je co nejvýraznější zlepšení jazykové úrovně každého studenta během krátkého časového úseku jednoho či dvou týdnů. Nově získané znalosti v každé lekci jsou procvičovány tak, aby si je student vtiskl dlouhodobě do paměti.

>> Důraz na přirozené používání jazyka a intuitivní učení se slovíčkům a gramatice. Lektor vede a podporuje studenta k tomu, aby hovořil alespoň 60 % času a získal na sebevědomí při běžném používání angličtiny. Vše je jednoduše vysvětlováno v anglickém jazyce.

 

Jaké varianty kurzů nabízíme?

Vybrat si můžete z následujících variant kurzů anglického jazyka Summer Immersion:

  • 1 týden, full day – 5denní výuka s 8 vyučovacími hodinami denně (celkem 40 hodin)
  • 1 týden, half day – 5denní výuka se 4 vyučovacími hodinami denně v dopoledním nebo odpoledním čase (celkem 20 hodin)
  • 2 týdny, half day – 10denní výuka se 4 vyučovacími hodinami denně v dopoledním nebo odpoledním čase (celkem 40 hodin)

 

Jazykový institut Berlitz nabízí nejrůznější typy kurzů angličtiny po celý rok. Léto 2017 může však být pro Vás tím správným obdobím, kdy začnete dále rozvíjet své jazykové znalosti a schopnosti.

Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího kurzu.