Tábor pro děti s angličtinou

on 10 květen 2016
Vytvořeno: 10 květen 2016

Tabor pro deti s anglictinouLetní prázdniny se kvapem blíží a Vy jste ještě nenašli vhodný tábor pro Vaše děti? Nezoufejte a vyberte si tábor pro děti s angličtinou pořádaný jazykovým centrem Berlitz!

Berlitz už jako každoročně pořádá letní tábory na statku Břežany v několika termínech. Tábor je vhodný pro děti od 7 let věku bez ohledu na úroveň angličtiny.

 

Letní tábor Břežany 2016

Nově zrekonstruovaný statek z 19. století se nachází v malé vesničce Břežany na hranicích Středočeského a Západočeského kraje. Na statku je 9 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje. Pokoje mají samostatnou koupelnu a WC. Výuka angličtiny probíhá v prostorách statku, a pokud je pěkné počasí, tak venku na čerstvém vzduchu. Statek má společenskou místnost a plně vybavený sál pro další aktivity dětí (např. lekce zumby).

 

Strava na táboře

Strava dětí zahrnuje 5 jídel denně (snídaně, oběd, večeře a dvě svačiny) a neomezený pitný režim.

 

 

Lektoři

Lektoři na táboře pro děti s angličtinou jsou rodilí mluvčí, kteří děti vyučují podle metody Berlitz. Umí děti správně motivovat a znají ty nejvhodnější postupy jak zábavnou a hravou formou zvýšit jejich znalost angličtiny.

Letní tábor se koná v těchto termínech:

  • 16.7. - 23. 7. 2016 plně obsazeno
  • 30.7 – 6. 8. 2016
  • 20.8 – 27. 8. 2016

Níže si můžete stáhnout:


Rezervace volných míst

Chcete se dozvědět víc o táboře pro děti s angličtinou? Nezapomeňte na včasnou rezervaci! Objednejte si již nyní místo v našem eshopu!