Vypilujte svou angličtinu před létem

on 07 duben 2015
Vytvořeno: 07 duben 2015

Jaro si letos sice dává načas, ale jen co opravdu začne, ani se nenadějeme a léto s dovolenými bude opět tady. Buďte suverénní a naučte se anglicky doma, abyste se v zahraničí snáze domluvili a lépe orientovali.

 

Angličtina pro samouky

Vaše úmysly pilovat angličtinu jsou dobré, ale nezbývá vám kvůli pracovním povinnostem čas chodit do jazykové školy? Nezoufejte, jazyková škola Berlitz nabízí kurz angličtiny pro samouky ve formě kurzu angličtiny online.

CyberTeachers® Live

V online platformě pro výuku angličtiny se budete cítit jako ryba ve vodě. Každý týden dostanete na mail jednu lekci a tu si za týden procvičíte. Nemusíte se bát nudných témat, obsah výuky přizpůsobíme vašim požadavkům. Kromě standardní výbavy tohoto programu, kterým jsou jazykové nástroje, tréninkové nástroje nebo pomůcky pro analýzu vašeho pokroku, máte k dispozici i možnost spojit se živě s naším jazykovým lektorem, který je vám
k dispozici 24 hodin denně, 5 dní v týdnu.

Telefonické lekce - trénink anglické konverzace

Ke svým lekcím angličtiny pro samouky můžete přidat i telefonické lekce angličtiny, při kterých si procvičíte mluvenou angličtinu, zafixujete si naučené fráze a doladíte nejasnosti ve správném používání jazykových výrazů. Zkombinujte telefonické lekce angličtiny s programem CyberTeachers® Live - kombinovaná výuka se vyplatí. Samostudium angličtiny CyberTeachers® Live můžete kombinovat i s prezenční výukou v Praze nebo s virtuální lekcí angličtiny.

Angličtina pro dva

Jak jinak si procvičit angličtinu než neustálým mluvením. Pozvěte svého kamaráda nebo přítelkyni na lekci angličtiny ve dvou - společné zájmy rozšíří škálu témat k hovoru a vy si tak ještě lépe procvičíte angličtinu. Nad jejím správným používáním bude dohlížet jazykový lektor, který bude k dispozici jen vám dvěma.

Kontaktujte kancelář jazykové školy Berlitz, poradíme vám, který kurz angličtiny je pro vás nejvhodnější.