Výuka angličtiny na mezinárodním jazykovém táboře

on 19 únor 2016
Vytvořeno: 19 únor 2016

Vaše děti se již začínají těšit na jaro a léto a na prázdniny, během kterých zažijí spoustu hezkých chvil s přátely a kamarády. Dopřejte jim opravdu zážitkové prázdniny na mezinárodním anglickém táboře.

Angličtina na zahraničním jazykovém kurzu

Kurzy angličtiny pro děti patří do standardní nabídky jazykové školy Berlitz - celoroční kurzy nebo letní škola angličtiny tvoří nedílnou součást široké škály jazykové výuky v Praze. Nabídněte svým dětem něco navíc - výuku angličtiny v zahraničí. Jazyková centra Berlitz po celé Evropě organizují jazykové tábory s výukou angličtiny, na které mohou přijíždět děti od 7 do 18 let.

Anglické tábory se konají v sedmi státech Evropy celkem na 22 místech. Rakousko, Německo, Irsko, Lucembursko, Španělsko, Švýcarsko a Velká Británie.

Výuka angličtiny probíhá pod vedením zkušených lektorů na základě metody Berlitz. Během zahraničního pobytu, jehož délka je jeden nebo dva týdny, jsou lekce angličtiny vedeny během dopoledne. Odpoledne a večery jsou vyhrazeny pro kulturní, turistický nebo společenský program, který je oraganizován jazykovým centrem Berlitz. Lokality jazykových kurzů jsou v atraktivních místech, ve kterých se nacházejí lákavé destinace pro děti i mládež.

Ubytování účastníků kurzu je zajišťováno v hostelech ve vícelůžkových pokojích. Sociální zařízení obvykle bývá součástí pokoje.

Cena kurzu zahrnuje výuku angličtiny (denně 4 x 45 minut), ubytování, plnou penzi, odpolední a večerní program, fakultativní výlety, výukové materiály a závěrečný certifikát Berlitz. Cena nezahrnuje náklady na cestu a cestovní pojištění.

Zahraniční kurzy angličtiny pro děti a mládež

Zaujala Vás možnost jazykového mezinárodního tábora? Prohlédněte si brožuru o kurzech angličtiny v zahraničí a poté kontaktujte centrum Berlitz Praha pro další informace.