Výuka angličtiny ve dvou - způsob jak ušetřit

on 26 únor 2014
Vytvořeno: 26 únor 2014

Učte se anglicky ve dvou! Zažijete spoustu legrace a ušetříte peníze. Jazyková škola Berlitz nabízí lekce angličtiny pro dva, kdy se pozornost lektora maximálně obrací na oba účastníky, takže máte pocit, že jste na individuální lekci, ale za platíte jen polovinu ceny.

 

Skupinové kurzy angličtiny

Vzdělávací centrum Berlitz nabízí několik typů kurzů angličtiny, kde aplikuje svoji originální výukovou metodu. Tradiční pojetí skupinové výuky je v jednom směru v Berlitz překonáno, a to v podobě kurzů angličtiny pro dva. Stále se jedná o skupinu, protože se jí účastní dva studenti, ale díky tomuto počtu účastníků se může pozornost vyučujícího stoprocentně zaměřit na oba dva, kteří si z jednotlivých hodin odnesou dojem, že využili svůj čas naplno.

Angličtina pro dva

Tyto polosoukromé lekce angličtiny mohou vyhovovat dvojicím kamarádů, kamarádek, kolegů nebo partnerům, jenž se budou navzájem motivovat k vyšším studijním výkonům a lepším pokrokům.
Vždyť s někým, kdo je vaším partnerem v životě nebo kolegou v práci, si máte mnohé co říct a tuto skutečnost využijete i během konverzace v angličtině.

Intenzivní kurz angličtiny

Chcete-li dosáhnout rychlý pokrok v angličtině během krátkého času, zvolte intenzivní lekce angličtiny, které probíhají každý den. Během každodenních lekcí si budete svoji znalost angličtiny neustále osvěžovat a se studijním partnerem se budete motivovat k ještě větším pokrokům.

Klasický kurz každý týden

Pokud máte možnost věnovat studiu angličtiny jen několik hodin týdně, zvolte tradiční rozložení hodin jednou nebo dvakrát týdně.

Úroveň znalostí angličtiny

Jestliže si nejste jistí, na kterou úroveň zařadit svoji znalost angličtiny, požádejte v centru Berlitz o bezplatné absolvování hodnotícího testu.