Výuka angličtiny ve firmách se vyplácí

on 21 květen 2015
Vytvořeno: 21 květen 2015

Angličtinu bychom mohli začít považovat za druhý oficiální jazyk, protože se s ní setkáváme opravdu denně a na každém kroku. Ve firemním prostředí je kontakt s angličtinou o to větší, o co více kontaktů se zahraničím firma má, což je v dnešní době úplně běžné a tento trend se stupňuje.

Firemní výuka angličtiny - výhody

Výuka angličtiny ve firmách přináší spoustu výhod jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele nebo majitele firmy, který kurzy angličtiny financuje.

Zaměstnanci mají snadný přístup ke vzdělání, jejich hodnota na trhu práce tím stoupá. Zajištěním firemních kurzů angličtiny odpadá pracovníkům a účastníkům kurzu nutnost cestovat a dojíždět do jiných, třeba soukromých kurzů angličtiny. Ušetří tím čas i finance.

Zaměstnavatelé umožňující svým podřízeným účastnit se těchto kurzů angličtiny jim dávají příležitost zdokonalit se v anglickém jazyce a tím přispívají k jejich lepšímu pracovnímu výkonu a oni pak mohou lépe reprezentovat jejich firmu.

Jaké kurzy angličtiny firmy preferují?

Mezi nejoblíbenější kurzy angličtiny, které si firmy objednávají, patří semináře obchodní angličtiny. Jazyková škola Berlitz® realizuje tyto kurzy formou dvoudenních seminářů, během kterých se proberou vybraná témata. Po jejich absolvování jsou účastníci schopni bez problémů komunikovat na pracovní úrovni a zvládat běžnou ústní i písemnou komunikaci ve firemním prostředí.

Dalším kurzem zaměřeným na obchodní angličtinu jsou intenzivní kurzy Total Immersion®, které jsou realizovány ve spolupráci s časopisem Forbes. Tento kurz zabere 2 až 6 týdnů při dotaci 12 hodin denně.

Jestliže hledáte firemní kurzy angličtiny v Praze, kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz®, kde s vámi probereme vaše požadavky a vybereme ideální kurz pro vaši firmu.