Začněte v září s výukou angličtiny u jazykové školy Berlitz®

on 11 srpen 2015
Vytvořeno: 11 srpen 2015

Blíží se začátek školního roku a je dobré myslet na zápis dětí do kurzů angličtiny včas. Navíc do 31. 8. 2015 získáte 5% slevu na dětské kurzy angličtiny! Přidejte se i vy a začněte se také učit anglicky.

Kurzy angličtiny pro děti

Vyberte kurz angličtiny pro děti podle věku. Předškoláci, školáci a teenageři - výuka angličtiny přizpůsobená každé věkové kategorii.

Angličtina - individuální výuka

Kurzy angličtiny pro jednotlivce - výuka jednoho studenta rodilým mluvčím. Kurzy probíhají v jazykové škole Berlitz v centru Prahy a liší se délkou nebo intenzitou. Výuka angličtiny podle Berlitz Method® se aplikuje ve všech kurzech.

Obchodní angličtina  - intenzivní kurz Total Immersion® nebo Premium ve spolupráci s časopisem Forbes.  Využijte jedinečnou nabídku na výuku obchodní angličtiny intenzivní formou a připojte se k úspěšným s námi!

Angličtina pro dva

Trváte na maximální pozornosti ze strany jazykového lektora, ale rádi byste kurz angličtiny absolvovali s někým známým? Nabízíme kurz angličtiny pro dva, který si v nejvyšší možné míře zachovává specifika a výhody individuálního kurzu, ale stojí vás polovinu. Jedna cena - dva studující.

Angličtina ve firmě

Firemní kurzy angličtiny jsou evergreenem mezi zaměstnaneckými benefity. Vaše firma je ještě nenabízí? Zjistěte, zda je pro vás výhodnější nabídnout svým zaměstnancům individuální výuku, při které lektor zohlední požadavky na jazykovou vybavenost jednotlivců, nebo zvolíte skupinovou výuku pro více zaměstnanců zároveň.

Při výběru kurzu angličtiny se obraťte na pracovníky pobočky jazykové školy Berlitz v Praze, kteří vám ochotně poradí.