Živé lekce angličtiny a online studium za akční cenu

on 15 březen 2016
Vytvořeno: 15 březen 2016

Angličtina je základ, to ví každý, ale kde získat základy angličtiny, když času je tak málo? Využijte online jazykový kurz angličtiny pro samouky a učte se podle svého časového rozvrhu.

50% sleva na online angličtinu pro samouky

Odhodlejte se a začněte s angličtinou ještě dnes! Využijte k snazšímu rozhodování 50% slevu na licence CyberTeachers®! Licence jsou platné na 3, 6 nebo 12 měsíců. Získejte tedy kurz angličtiny již za 387,- Kč za měsíc!

Online platforma CyberTeachers®  je flexibilním studijním zázemím pro každého. V jejím prostředí mohou studovat i úplní začátečníci nebo si pilovat angličtinu i mistři. Vyberete si z 218 pracovních specializací a 20 průmyslových odvětví. Pokrok ve studiu sledujete díky monitorovacímu zařízení, k usnadnění výuky využíváte jazykové nástroje - trenažér výslovnosti, překladač aj.

Kombinace živé výuky angličtiny a licence CyberTeachers®

V akční jarní nabídce od 15. 3. do 15. 6. 2016 naleznete i skvělou příležitost zkombinovat prezenční kurz angličtiny s online výukou pro samouky. Využijte online prostředí pro samostudium a poté si přijďte procvičit angličtinu v praxi s rodilým mluvčím do jazykové školy v Praze. Vytěžte maximum z obou způsobů výuky angličtiny a dostaňte se na další jazykovou úroveň za několik týdnů!

Zaujala Vás nabídka na online výuku angličtiny? Napište nám nebo zavolejte na číslo +420 273 136 015, rádi Vám podáme další informace k právě probíhající akcím a adělíme více podrobností.