Online kurzy angličtiny

online výuka angličtinyNemáte čas nebo chuť docházet pravidelně do jazykové školy? Nevadí! S námi se můžete učit anglicky z pohodlí svého domova či kanceláře v době, která vám vyhovuje. Stačí Vám jen internetové připojení a můžete začít s kurzy angličtiny online.

Chcete se naučit anglicky, abyste se domluvili na dovolené? Potřebujete angličtinu k jednání s obchodními partnery nebo si jen prostě chcete rozšířit obzory?

 

Online kurzy angličtiny na míru

Ať už jsou Vaše motivy a cíle jakékoliv, jazyková škola Berlitz Vám jich pomůže dosáhnout. Přizpůsobíme lekce angličtiny Vašim konkrétním požadavkům tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků v co možná nejkratší době.

Typy online kurzů angličtiny

 • Individuální online kurzy angličtiny

  Chcete se učit anglicky z pohodlí svého obývacího pokoje? S jazykovou školou Berlitz to není problém! Stačí se jen ve Vámi zvoleném čase přihlásit přes internet a spojit se s lektorem přes internet. Celou lekci si navíc můžete nahrávat, abyste si ji mohli kdykoliv později znovu přehrát.
  Více o individuálních online kurzech angličtiny »

 • Firemní online kurzy angličtiny

  Také Vaši zaměstnanci mohou studovat angličtinu přes internet. Stejně jako u klasických firemních kurzů angličtiny, také u virtuální výuky jsme připraveni pro Vaše zaměstnance připravit učební program šitý na míru Vašim potřebám. Výhodou online výuky angličtiny je velká úspora času a nákladů. Naši lektoři se časově přizpůsobí harmonogramu Vašich zaměstnanců či manažerů.
  Více o firemních online kurzech angličtiny »

 • Skupinové online kurzy angličtiny

  Skupinová online výuka angličtiny je určena pro skupinku 3-5 studentů, které spojuje stejný cíl v jazyce. Stačí se jen přihlásit ve stanovenou dobu přes internet do virtuální třídy.

Programy pro online výuku angličtiny

K výuce angličtiny online využívají naši studenti námi vyvinuté inovativní programy:

 • CyberTeachers® Live

  Výuka angličtiny pomocí našeho nejlepšího online programu CyberTeachers® s podporou živého lektora. Stačí jeden klik a jste spojeni s živým lektorem - 5 dní v týdnu, 24 hodin denně!

 • CyberTeachers® Coach

  Výuka angličtiny s využitím našeho online systému, díky kterému se můžete učit anglicky 24 hodin denně.

Kombinovaná výuka angličtiny

Jazyková škola Berlitz nabízí také kurzy kombinované výuky:

 • CyberTeachers® & Výuka po telefonu

  Kombinace individuálních telefonických lekcí angličtiny s přístupem do systému pro výuku angličtiny online - CyberTeachers®.

 • CyberTeachers® Live a živá výuka v jazykové škole

  Tento nejoblíbenější kurz angličtiny kombinuje samostudium v rozsahu min. 4 lekcí týdně s výukou ve třídě jazykového centra Berlitz (2 lece týdně) po dobu 10 týdnů. Licence CyberTeachers® platí 3 měsíce.