Skupinová výuka angličtiny

skupinová výuka angličtinySkupinové kurzy angličtiny oceníte, pokud Vám spíše vyhovuje výuka angličtiny v kolektivu. Skupinová výuka angličtiny Vás může motivovat k lepšímu výkonu, učit se od ostatních a zároveň si užít spoustu zábavy.

Ať už si zvolíte docházení do kurzů angličtiny v naší pražské pobočce jazykové školy Berlitz, nebo dáte přednost výuce angličtiny u vás ve firmě nebo doma ve dvou, jsme si jisti, že se Vám podaří dosáhnout v krátké době výrazného zlepšení.


Díky metodě Berlitz, která je založena na výuce angličtiny rodilým mluvčím, budete již brzy mluvit anglicky plynule a bez chyb.

Jazyková škola Berlitz nabízí tyto skupinové kurzy angličtiny:

  • Firemní skupinová výuka angličtiny

    Firemní skupinová výuka angličtiny zohledňuje pracovní režim zaměstnanců firmy a náplň výuky je přizpůsobena konkrétním požadavkům dle oboru nebo zaměření společnosti. Ve skupinách jsou 2 až 10 účastníků. Výuka angličtiny probíhá v prostorách vaší firmy nebo v učebnách jazykového centra Berlitz Praha.
    Více o firemní výuce jazyků »

  • Výuka angličtiny pro dva

    Lekce angličtiny pro dva - polosoukromá výuka - představuje ideální řešení pro ty, kteří se chtějí rychle naučit anglicky a přitom ušetřit 50 % nákladů. Tento typ kurzu angličtiny je vhodný zejména pro kolegy v práci, přátele nebo partnery. Můžete se rozhodnout mezi intenzivním kurzem angličtiny s lekcemi každý den nebo standardním kurzem s 1 nebo 2 hodinami angličtiny týdně. Kurzy začínají podle aktuálního plánu kurzů, který Vám na požádání zašleme. 

Chcete si vyzkoušet skupinové kurzy angličtiny?

Kontaktujte nás! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a sdělíme Vám ceny jednotlivých kurzů angličtiny.