Skupinové kurzy angličtiny

skupinová výuka angličtinySkupinové kurzy angličtiny si oblíbíte, zejména vyhovuje-li Vám spíše výuka angličtiny v kolektivu. Skupinová výuka angličtiny studenty motivuje k lepšímu výkonu, umožňuje učit se od ostatních a užít si spoustu zábavy. Nezanedbatelným faktorem je i jejich nižší cena v porovnání s individuálními kurzy angličtiny.

Skupinové kurzy angličtiny probíhají u Vás ve firmě nebo jako kurz angličtiny pro dva. Díky malým skupinkám studentů se Vám podaří dosáhnout výrazného zlepšení za krátkou dobu.

Díky patentované metodě Berlitz®, která spočívá mimo jiné ve výuce angličtiny rodilým mluvčím, budete již brzy mluvit anglicky plynule a bezchybně.

Typy skupinové výuky angličtiny v jazykové škole Berlitz:

  • Firemní skupinová výuka angličtiny

    Firemní skupinová výuka angličtiny probíhá v souladu s neustále se měnící pracovní dobou zaměstnanců. Náplň výuky je přizpůsobena konkrétním požadavkům dle oboru nebo zaměření firmy. Skupiny mají 2 až 10 účastníků. Výuka angličtiny probíhá v prostorách vaší firmy nebo v učebnách jazykového centra Berlitz Praha.
    Více o firemní výuce angličtiny »

  • Výuka angličtiny pro dva (polosoukromé lekce angličtiny)

    Lekce angličtiny pro dva představují ideální řešení pro ty, kteří se chtějí učit anglicky a přitom ušetřit. Tento kurz angličtiny je vhodný zejména pro zaměstnance stejné firmy, kamarády či partnery. Můžete si vybrat intenzivní kurz angličtiny s každodenními lekcemi nebo standardní kurz s 1 - 2 hodinami angličtiny týdně. Kurzy jsou zahájovány dle aktuálního plánu kurzů, který Vám na požádání zašleme.

Vyzkoušejte skupinové kurzy angličtiny!

Zaujala Vás naše nabídka kurzů angličtiny? Kontaktujte nás! Rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy a sdělíme Vám cenu jednotlivých kurzů angličtiny.