Soukromé lekce angličtiny s rodilým mluvčím v Praze

on 19 duben 2014
Vytvořeno: 16 duben 2014

Máte rádi, když se někdo věnuje pouze vám? Pak jsou právě pro vás vhodné soukromé lekce angličtiny.

Jazykové centrum Berlitz působí v oblasti výuky jazyků již více jak 135 a své pobočky má po celém světě a v České republice sídlí v Praze.

Během intenzivních individuálních kurzů se vám bude věnovat rodilý mluvčí. Způsob výuky si zvolíte sami - na výběr máte mezi docházením do jazykové školy, výukou přímo na pracovišti případně online výukou nebo výukou po telefonu.

Kurzy angličtiny pro jednotlivce:

  • Total Immersion - intenzivní kurz konverzace v anglickém jazyce. Celkem absolvujete 12 lekcí, které si můžete rozložit do 2 - 6 týdnů.
  • Individuální výuka Premium - 36 intenzivních lekcí, které si můžete rozložit do maximálně 3 měsíců. Cíle a způsob výuky si stanovíte předem. Témata sestavíme tak, aby odpovídala vašim požadavkům.
  • Individuální výuka Classic - během tohoto kurzu absolvujete 36 intenzivních výukových lekcí během 6 týdnů. Kvalifikovaní lektoři vám pomohou efektivně a rychle dosáhnout znatelných pokroků.
  • Individuální výuka Express - třítýdenní jazykový kurz, během kterého se vám bude osobní učitel věnovat nejméně 36 výukových lekcí. Obsah a cíle výuky předem naplánujeme a odsouhlasíme.
  • Individuální výuka Sprint - to, co jiným trvá měsíce, vy zvládnete během jediného týdne. Celkem vás čeká 45 vyučovacích hodin. Plán i způsob výuky předem probereme a naplánujeme. Témata přizpůsobíme vašim aktuálním požadavkům.

 

  • Nezapomeňte se také podívat na nabídku individuální výuky Warm Up. Během 10 vyučovacích hodin a díky výukové metodě Berlitz zaznamenáte překvapivé výsledky. Právě teď se můžete zapsat do kurzu Warm Up za akční cenu 7 770 Kč vč. DPH.
  • Berlitz & Forbes - kurz obchodní angličtiny, který vznikl ve spolupráci s časopisem Forbes. Kurz probíhá po dobu 2 až 6 týdnů s intenzitou 12 lekcí denně. Tento kurz můžete absolvovat i o víkendu.