Výuka angličtiny metodou Berlitz

Metodu Berlitz® prověřily tisíce studentů po celém světě. Ať už chcete studovat angličtinu z pracovních důvodů nebo se jen chcete naučit nový jazyk, můžete nám věřit, že s metodou Berlitz se nebudete nudit a dosáhnete výjimečných výsledků v rekordně krátké době.

Filosofie Berlitz Method® vychází z těchto principů:

 • Potřeby účastníků jsou na prvním místě.

  Před započetím kurzu angličtiny zjistíme, jaké jsou vaše cíle a potřeby, které situace chcete zvládnout a na jakých znalostech potřebujete stavět. Výuka angličtiny bude šitá na míru vašim osobním jazykovým cílům.

 • Od samého začátku mluvíte a myslíte cílovým jazykem.

  Díky neustálému používání angličtiny a interakci s rodilými mluvčími a dalšími studenty v kurzu do angličtiny proniknete ihned. Naučíte se anglicky rychleji a s větším pokrokem než při dvojjazyčných výukových lekcích.

 • Velmi vysoké procento času strávíte mluvením.

  Klíčem jazykové výuky Berlitz je rozhovor. Jedině tak se naučíte komunikovat anglicky rychle a bez překážek.

 • Cílená výuka angličtiny

  Dáme Vám příležitost volně procvičovat angličtinu a přitom vás vedeme ke zlepšení. Vy tak získáte důvěru potřebnou při používání struktur a vlastním vyjadřování.

 • Intuitivní gramatika

  Těžkopádná gramatická cvičení u nás nezažijete - místo toho se učíte správně používat gramatiku při aktivní mluvě - doslova "intuitivně".

 • Výuka, která odpovídá vám

  Během lekcí s vámi pracujeme s použitím praktických orientačních pomůcek. Tak zjistíme, jak se vám nejlépe a nejefektivněji učí. Vytvoříme pro Vás osobní výukovou strategii. Podle Vašich potřeb zvolíme vhodné kurzové materiály.

  Nebudeme vás nadměrně zatěžovat, ale ani vám nic neodpustíme. Zapojíte se do lekcí podle své vlastní výukové úrovně. Tak zaručíme rychlý pokrok a vysokou úroveň motivace. Deset úrovní Berlitz poskytuje optimální předpoklady pro bezproblémový vstup do kurzu. Umožňují přesně stanovit váš jazykový potenciál.