Výuka angličtiny Praha

Hledáte ideální kurz angličtiny, který by vám pomohl v krátké době s výrazným zlepšením vaší angličtiny? Ať už jste zastáncem klasických jazykových kurzů, nebo hledáte jiné alternativy či jejich kombinace, pak jste u nás správně.

Aktuální nabídka kurzů angličtiny:

 • Kurzy angličtiny pro jednotlivce - Individuální kurzy, které se liší svou délkou (od 1 týdne až po 3 měsíce).
  Total Immersion®, Summer Immersion, Winter ImmersionPremium, Classic, Express, Sprint a Warm Up.
  Výhodou individuálních kurzů je jejich rychlost a intenzita, se kterou dokáží vaši angličtinu výrazně zlepšit.
 • Skupinová výuka angličtiny - Studovat angličtinu můžete buď ve firemní skupině nebo v kurzech pouze pro dva. Kurzy angličtiny pro dva jsou ideálním řešením pro partnery, kolegy či kamarády, kteří se chtějí učit jazyk společně a zároveň ušetřit 50% nákladů. 
 • Kurzy angličtiny pro firmy - V Berlitz jsme schopni navrhnout kurzy speciálně pro vaši firmu. Naplánujeme přesně termíny, místo, čas i obsah výuky, tak aby vše maximálně vyhovovalo vašim představám a požadavkům. Výuka může probíhat skupinově nebo individuálně.
 • Online kurzy angličtiny - Individuální, skupinové a firemní. V případě soukromých lekcí budete mít svého lektora pouze pro sebe. Navíc si celou lekci můžete nahrát a poté opakovaně přehrávat. Firemní online kurzy probíhají téměř stejně jako ty klasické. Termín, čas a obsah výuky je zvolen tak, aby vyhovoval všem účastníkům. Skupinové kurzy jsou určené 3-5 studentům, kteří navštěvují tzv. virtuální třídu.
 • Telefonní kurzy angličtiny - lekce angličtiny zaměřené především na konverzaci. Výhodou tohoto kurzu je, že výuka může probíhat kdykoliv a kdekoliv. Stačí si předem s lektorem dohodnou čas, který vám bude vyhovovat.
 • Kombinovaná výuka angličtiny - CyberTeachers® & výuka po telefonu nebo CyberTeachers® & živá výuka
  v jazykovém centru. První varianta zahrnuje samostudium v online výukové platformě CyberTeachers® a následné individuální konzultace s lektorem po telefonu. Druhá varianta zahrnuje samostatné studium v platformě CyberTeachers® v rozsahu minimálně 4 lekcí, na kterou poté navazuje fáze procvičení a konverzace při klasické výuce s lektorem přímo v našem jazykovém centru.

Kontaktujte Jazykové centrum Berlitz Praha na telefonní číslo +420 273 136 015 nebo emailem.